eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Konsultant ESG

Kto szuka:

CROWE ADVARTIS CONSULTING Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konsultant ESG

Lokalizacja:

Warszawa, Rondo Daszyńskiego

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo w ciekawych różnorodnych projektach z obszaru ESG,
  • opracowywanie raportów, strategii i polityk w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG dla klientów zewnętrznych,
  • wsparcie spółek w przygotowaniu do raportowania zgodnie z CSRD,
  • przygotowanie / atestacja raportów zrównoważonego rozwoju,
  • identyfikacja i wsparcie w dostosowaniu do zmieniających się wymagań regulacyjnych,
  • analiza zgodności z wymogami Taksonomii UE,
  • obliczanie śladu węglowego organizacji oraz produktów przy użyciu oprogramowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ESG, doświadczenie w firmie konsultingowej mile widziane,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: związane z ochroną środowiska, inżynierią środowiska i zrównoważonym rozwojem),
  • znasz standardy raportowania CSRD, GRI, TCFD,
  • potrafisz efektywnie pracować w grupie oraz masz doświadczenie w pracy projektowej,
  • Gotowość do rozwoju we wszystkich obszarach ESG oraz chęć dzielenia się wiedzą,
  • biegle znasz język angielski (min.B2) i masz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane:

  • doświadczenia w obszarach: analiza ryzyk i szans klimatycznych, circular economy, Taksonomia UE, raportów niefinansowych,
  • posiadanie umiejętności w zakresie analizy danych.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizujemy wiele ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 8 a 10,
  • Nasze biuro ma świetną lokalizację - Rondo Daszyńskiego, tuż przy wyjściu z metra,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: CROWE ADVARTIS CONSULTING Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Badanie zrealizowane przez serwis Aplikuj.pl rzuca światło na podejście Polaków do zmiany pracy oraz częstotliwość podejmowania decyzji w tym zakresie. Okazuje się, że większość z nas zdecydowała się na taki krok od 4 do 9 razy w ...

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...