eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BłonieKonfekcjoner

Kto szuka:

Euroser Dairy Group

Stanowisko:

Konfekcjoner

Błonie, k. Warszawy 15km od Teresina, Grodziska Mazowieckiego oraz Ożarowa Mazowieckiego)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co oferujemy?
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: podstawa od 4500 zł brutto + premie 850 zł brutto miesięcznie,
  • 3000 zł brutto premii rocznej,
  • 100 zł miesięcznie - dofinansowanie do posiłków w postaci karty przedpłaconej,
  • bon do 500 zł za polecenie pracownika,
  • bogaty pakiet benefitów tj.:
    • darmowy pakiet Lux Med VIP i ubezpieczenie na życie Allianz,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • bony Sodexo- okolicznościowe (np. na święta).
  • możliwość awansu i podwyżki, pracę od poniedziałku do piątku,
  • wdrożenie do pracy i wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Codziennie obowiązki:
  • pakowanie produktów gotowych,
  • obsługiwanie urządzeń pakujących,
  • etykietowanie produktów gotowych i oznaczanie według przyjętych zasad,
  • uzupełnianie dokumentacji pakowanych produktów.

Firma oferuje:

Czego oczekujemy?
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek-piątek).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-14

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Euroser Dairy Group

branże: Praca fizyczna

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...