PracaOferty pracy Warszawa › Inżynier Sprzedaży klimatyzacji i pomp ciepła

Kto szuka:

Elektronika S.A.

Stanowisko:

Inżynier Sprzedaży klimatyzacji i pomp ciepła

Lokalizacja:

Warszawa, Ursynów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Do głównych zadań Inżyniera Sprzedaży należy pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych, (instalatorów, generalnych wykonawców, inwestorów B2B.)
Wsparcie techniczne i doradztwo w doborze właściwych urządzeń dla potrzeb instalacji klimatyzacji czy pomp ciepła.
Inżynier Sprzedaży wspierany jest przez dział wsparcia sprzedaży, logistyki, techniczny czy Product managerów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie techniczne (preferowana energetyka lub inżynieria środowiska)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku branży technicznej będzie atutem
  • Rzetelność i niezawodność w realizacji powierzonych zadań
  • Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
  • Preferencje pracy zespołowej
  • Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  • Znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotne
  • Pakiety Sportowe
  • Komfortowe biuro z dostępem do sali konferencyjnej i laboratorium pomp ciepła i klimatyzacji
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Indywidualne miejsce parkingowe
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-14

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Elektronika S.A.

branże: Sprzedaż