eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaInżynier ds. wycen budowlanych

Kto szuka:

NAFIBUD S.A.

Stanowisko:

Inżynier ds. wycen budowlanych

Lokalizacja:

Warszawa, Bemowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie ofert na projekty budowlane
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Wycena prac budowlanych
  • Wysyłanie zapytań do podwykonawców i wybór ofert
  • Zarządzanie i nadzór nad pracami budowlanymi
  • Dbanie o terminowość, jakość i zgodność prac z planem
  • Kierowanie zespołami na budowie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje:
  • Edukacja w kierunku budownictwa
  • Doświadczenie w branży budowlanej, szczególnie w pracach żelbetowych (mile widziane)
  • Biegła obsługa MS Office
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Stała praca w renomowanej firmie
  • Możliwość pracy nad ambitnymi projektami
  • Zespół profesjonalistów
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Karta MultiSport
  • Opieka medyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: NAFIBUD S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.