PracaOferty pracy Warszawa › Inspektor / Starszy Inspektor w Zespole Dokumentacji Podręcznej

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Inspektor / Starszy Inspektor w Zespole Dokumentacji Podręcznej

Numer referencyjny:

129/2024

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Zaruskiego 4

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

(Pion Sprzedaży/Dział Umów/Zespół Dokumentacji Podręcznej)

Wymagania stawiane pracownikowi:

(umowa na zastępstwo)

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres zastępstwa
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
Główny zakres obowiązków:
  • przyjmowanie dokumentów spraw bieżących
  • ewidencjonowanie otrzymanej dokumentacji
  • terminowe rejestrowanie przyjętych dokumentów oraz zakładanie w wersji papierowej i elektronicznej nowych teczek dla przyjętej dokumentacji, a także nadawanie sygnatur na papierowych teczkach
  • skanowanie zawartych umów i rejestrowanie ich w systemie informatycznym
  • wypożyczanie i udostępnianie dokumentacji upoważnionym pracownikom Spółki oraz prowadzenie stosownej ewidencji w tym zakresie
  • sporządzanie comiesięcznych statystyk teczek oraz prowadzenie rejestrów do celów sprawozdawczych całego Zespołu Dokumentacji Podręcznej
Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziany profil archiwistyczny, administracyjny, ekonomiczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej o zbliżonej charakterystyce
  • zainteresowanie zdobyciem doświadczenia w pracy o charakterze archiwisty
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne, a także dokładność i cierpliwość
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office głównie programy podstawowe MS Word oraz MS Excel – poziom podstawowy) oraz urządzeń biurowych.

Firma oferuje:

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

branże: Administracja publiczna