PracaOferty pracy › Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu wózków widłowych

Kto szuka:

SAW-TRAK ZDYB Spółka komandytowa

Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu wózków widłowych

Lokalizacja:

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów i usług
  • koordynowanie procesów realizacji zamówień i dostaw na wszystkich etatach
  • realizowanie planów sprzedażowych i raportowanie podejmowanych działań

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • zdolności negocjacyjne i dobra organizacja pracy
  • znajomość MS Office oraz praca z systemem CRM
  • komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w branży lub podobnej

Firma oferuje:

Oferujemy
  • umowa o pracę, pełny etat, praca mobilna
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie + prowizja
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • pracę w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: SAW-TRAK ZDYB Spółka komandytowa

branże: Sprzedaż