PracaOferty pracy WarszawaGłówny specjalista w Biurze Informatyki (Analityk)

Kto szuka:

Najwyższa Izba Kontroli

Stanowisko:

Główny specjalista w Biurze Informatyki (Analityk)

Numer referencyjny:

R/2024/56/BIT_BIF/GS

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Filtrowa 57

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania realizowane na stanowisku:
  • tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT;
  • pozyskiwanie, uzgadnianie, analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych i systemowych;
  • analiza procesów i projektowanie ich optymalizacji;
  • przygotowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym;
  • współpraca z zespołem projektowym odpowiedzialnym za tworzenie i rozwój oprogramowania oraz wdrażanie nowych funkcjonalności;
  • współpraca z klientami wewnętrznymi – użytkownikami wdrażanych funkcjonalności;
  • współpraca z ekspertami w celu zaprojektowania optymalnych rozwiązań;
  • uczestnictwo w pracach w komisji przetargowej dot. budowy i rozwoju oprogramowania;
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów pojawiających się w bieżącej pracy;
  • aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, minimum 5 lat stażu pracy;
  • zdolności analityczne w zakresie identyfikowania wymagań biznesowych i przekładania ich na rozwiązania IT;
  • doświadczenie w obszarze analizy procesów, wymagań biznesowych i implementacji zmian w systemach (minimum 2 lata);
  • rozumienie architektury systemów IT, zagadnień związanych z integracją;
  • znajomość notacji UML i zasad modelowania w BPMN;
  • zaangażowanie i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań;
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz pracy w zespole.
Wymagania dodatkowe:
  • doświadczenie w modelowaniu systemów w narzędziach typu CASE (np. Sparx Enterprise Architect);
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy workflow;
  • znajomość narzędzi do wizualizacji ekranów;
  • doświadczenie w sektorze administracji publicznej;
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów (Agile, Prince2, PMP);
  • znajomość języka SQL;
  • doświadczenie w pracach w komisji przetargowej dot. budowy i rozwoju oprogramowania.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • dostęp do szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dodatkowe wynagrodzenie (tzw. trzynastka);
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci;
  • składka PPK od pracodawcy w wysokości 4%.
Wymagane dokumenty:
  • życiorys zawodowy (CV) w języku polskim;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Najwyższą Izbę Kontroli z siedzibą przy ul. Filtrowej 57, 02-056 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko starszego / głównego specjalisty informatyka w Biurze Informatyki NIK.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Najwyższa Izba Kontroli

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...