eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GąbinFIzjoterapeutka / Fizjoterapeuta

Kto szuka:

Invost Med Sp. z o. o.

Stanowisko:

FIzjoterapeutka / Fizjoterapeuta

Lokalizacja:

Gąbin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie: magister lub licencjat fizjoterapii (mile widziane ukończone kursy specjalistyczne)
  • Prawo jazdy kategorii B: konieczne do realizacji wizyt w DPS
  • Doświadczenie zawodowe: poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i absolwentów bez praktyki zawodowej – dla nas liczy się zaangażowanie i chęć rozwoju
Czego oczekujemy
  • Pasji do pracy z pacjentami
  • Umiejętności samodzielnego zarządzania czasem i organizacji pracy
  • Empatii oraz profesjonalnego podejścia do podopiecznych

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 10 000 - 12 000 zł netto/miesiąc.
  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa kontraktowa lub umowa zlecenie – Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najwygodniejsze.
  • Stabilne warunki współpracy: kontrakt na realizację wizyt domowych w DPS
  • Możliwość rozwoju: praca z różnorodnymi pacjentami, w tym z osobami starszymi, daje cenne doświadczenie zawodowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Invost Med Sp. z o. o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...