eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Ekspert ds. Inwestycji

Kto szuka:

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ekspert ds. Inwestycji

Lokalizacja:

Warszawa, Galeria Wileńska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • będziesz pracować w roli Koordynatora Najemców, będąc wsparciem i pierwszą osobą do kontaktu w temacie przygotowania przestrzeni,
  • zajmiesz się negocjowaniem warunków technicznych umów najmu oraz umów z wykonawcami prac budowlanych,
  • przed Tobą zarządzanie pracami  wynajmującego i najemcy po podpisaniu umowy najmu,
  • do Twoich obowiązków należeć będzie przygotowywanie powierzchni pod względem technicznym dla przyszłych najemców,
  • cykliczne raportowanie do bezpośredniego przełożonego dot. terminów i budżetów realizacji inwestycji,
  • będziesz współpracować z Działami Centralnymi i klientami zewnętrznymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Docenimy Cię za to, że:
  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu prac wykończeniowych i koordynacji prac najemców,
  • jesteś absolwentem/ką kierunków takich jak: budownictwo, inżynieria/ pokrewne lub masz, co najmniej wykształcenie średnie,
  • dobrze znasz pakiet Microsoft Office,
  • w swojej dotychczasowej pracy miałeś okazję korzystać z programu AutaCAD i jesteś praktykiem tego narzędzia,
  • samodzielnie organizujesz swój czas pracy oraz potrafisz koordynować wiele zadań w krótkim czasie,
  • jesteś gotowy/a pracować w trybie hybrydowym z uwzględnieniem wyjazdów służbowym (kilka w miesiącu- w zależności od potrzeb biznesowych),
  • masz analityczne podejście do zadań, a skrupulatność i dokładność to cechy, które Cię wyróżniają,
  • chętnie podejmujesz inicjatywę i jesteś otwarty/a na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • lubisz współpracować z ludźmi i dobrze czujesz się w pracy zespołowej,
  • masz prawo jazdy kat.B - warunek konieczny

Firma oferuje:

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • dużą samodzielność w realizowanych zadaniach oraz możliwość kreowania i wdrażania nowych rozwiązań,
  • wsparcie zespołu i poczucie, że wszyscy gramy do jednej bramki :),
  • działanie w duchu wartości : prosto, razem, odważnie i z pasją, brzmi dobrze? Chętnie pokażemy Ci je realizujemy w codziennej pracy,
  • dobrze skomunikowane miejsce pracy (Galeria Wileńska).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Carrefour Polska Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura