eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piastów › Dyrektor Sprzedaży

Kto szuka:

Landtech Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży

Lokalizacja:

Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Prowadzenie działu handlowego i optymalizacja pracy
  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedaży
  • Planowanie budżetu, prognozowanie i raportowanie wyników
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, w tym motywacja i rozwój
  • Rozwijanie relacji z klientami i partnerami
  • Zwiększanie sprzedaży usług firmy w Polsce i za granicą
  • Analiza rynku i wykrywanie nowych szans biznesowych
  • Skuteczne negocjacje handlowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy:
  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej/technologicznej
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Znajomość technik i narzędzi sprzedaży
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Znakomite zdolności komunikacyjne i analityczne
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Wyższe wykształcenie
  • Możliwość częstych podróży służbowych
  • Biegłość w języku angielskim na poziomie B2 lub wyżej

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Pracę w branży telekomunikacyjno-technologicznej
  • Współpracę z zarządem i zespołem
  • Wpływ na rozwój firmy
  • Auto służbowe, laptop, telefon
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, kartę Multisport, kursy językowe
  • Możliwość pracy na B2B lub umowę o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Landtech Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie