eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rudno (pow. otwockiDrukarz

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Drukarz

Numer referencyjny:

12229

Lokalizacja:

Rudno (pow. otwocki, gm. Kołbiel), Rudno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Rudno k. Kołbieli

Zadania:

  • Obsługa maszyn drukarskich do druku na tworzywie, w tym ustawianie, regulacja i nadzór nad procesem druku
  • Monitorowanie jakości druku i dokonywanie niezbędnych korekt
  • Przygotowywanie maszyn do produkcji, w tym ustawianie form drukarskich i kontrola materiałów eksploatacyjnych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcyjnych i jakościowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich offsetowych lub fleksograficznych
  • Znajomość procesu druku oraz jego technologii
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dokładność, skrupulatność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Doświadczenie w druku na tworzywie będzie dodatkowym atutem
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś osobą z pasją do technologii i produkcji, gotową do podjęcia wyzwania w dynamicznym środowisku przemysłowym, czekamy na Twoją aplikację! Tel. kontaktowy: 696 016 687.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...