PracaOferty pracy Warszawa › Doradca Klienta do salonu meblowego

Kto szuka:

Italmeble Warszawa s.c.

Stanowisko:

Doradca Klienta do salonu meblowego

Lokalizacja:

Warszawa, Domoteka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Praca dostępna od zaraz.

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:
  • Profesjonalna obsługa Klientów (w tym doradztwo, sprzedaż oraz obsługa posprzedażowa)
  • Przyjmowanie, koordynacja i monitoring realizacji umów
  • Dbanie o estetykę ekspozycji towarów i prawidłowość ich eksponowania
  • Wykazywanie zaangażowania w sprawne funkcjonowanie salonu oraz wzrost sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Znajomości branży meblarskiej
  • Komunikatywności, otwartości i łatwości budowania relacji z Klientem
  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • Perfekcyjnej obsługi wymagających Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Dobrej organizacji pracy
  • Biegłej obsługi komputera (w szczególności Word, Excel)
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane ale nie konieczne doświadczenie w projektowaniu wnętrz.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Zatrudnienie w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia:
    • Umowa o prace na pełnym etacie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w systemie zmianowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Italmeble Warszawa s.c.

branże: Sprzedaż