eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaDoradca ds. Podróży z Norweskim

Kto szuka:

Concentrix

Stanowisko:

Doradca ds. Podróży z Norweskim

Lokalizacja:

Warszawa, Aleja Solidarności 171

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Pierwszy punkt kontaktu dla klientów w sprawach podróży premium.
  • Doradzanie partnerom w kwestiach lotów, produktów, usług online, metod płatności, programów lojalnościowych itp.
  • Pomoc w zakupie biletów lotniczych oraz obsługa różnych metod płatności.
  • Wsparcie klientów mających trudności podróżnicze.
  • Asystowanie pasażerom przez rozmowy telefoniczne/chat.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Biegła znajomość języka norweskiego (poziom C1) i angielskiego (poziom B2).
  • Skłonność do pomagania, współpraca.
  • Entuzjazm, cierpliwość, otwartość.
  • Umiejętność aktywnego słuchania i jasnej komunikacji.
  • Precyzja i dokładność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy biurowej w Warszawie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

  • Pracę w renomowanej nordyckiej linii lotniczej SAS.
  • Równe szanse dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci.
  • Płatne, dwumiesięczne szkolenie w formie "nauki przez praktykę" z wsparciem opiekuna.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Inwestycje w rozwój zawodowy poprzez coaching i mentoring.
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Analityk w Dziale Zakupów Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Portier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Concentrix

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...