PracaOferty pracy Warszawa › Dermokonsultantka / Dermokonsultant

Kto szuka:

Ziko Apteka Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dermokonsultantka / Dermokonsultant

Lokalizacja:

Warszawa, Centrum, Mokotów

mazowieckie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadania:
  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
  • Informowanie o właściwościach dermokosmetyków, prowadzenie konsultacji
  • Budowanie długotrwałych relacji z pacjentami
  • Monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków
  • Dbanie o wygląd stoiska oraz uzupełnianie brakujących produktów
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ promotorki
  • Dyspozycyjność w weekendy
  • Nienagnaną prezencję i wysoką kulturę osobistą
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: kosmetologia
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, pracę dodatkową
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-07

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Ziko Apteka Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe