PracaOferty pracy Warszawa › Customer Service Specialist with English

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Customer Service Specialist with English

Lokalizacja:

Warszawa, Białołęka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1184006

Jesteś komunikatywną, otwartą osobą i podoba ci się praca z ludźmi? Jeśli TAK, to ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie.

Obecnie dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • obsługa korespondencji przychodzącej, w tym procesowanie zamówień klientów oraz reklamacji,
  • wprowadzanie danych do systemu i przygotowywanie raportów dla wybranych Klientów strategicznych,
  • obsługa infolinii - odbieranie połączeń przychodzących zarówno Klientów dedykowanych jak i wsparcie infolinii ogólnej,
  • prowadzenie korespondencji z zagranicznymi oddziałami oraz zespołami z całego świata,
  • współpraca z zespołami handlowymi mająca na celu wypracowanie jak najwyższej jakości obsługi klientów,
  • budowanie pozytywnych relacji w kontaktach z Kluczowymi Klientami,

Aby osiągnąć sukces w tej roli, od Kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy (dokładność, terminowość, rzetelność),
  • proaktywnej postawy w szukaniu rozwiązań,
  • znajomości programu Microsoft Excel,
  • posługiwania się językiem polskim oraz umiejętności ładnego wysławiania się,
  • swobodnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie B2.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się organizacji, pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazną atmosferę, atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość pracy hybrydowej.

Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Przy okazji zawierania umów cywilnoprawnych, ważną kwestią staje się umieszczanie w nich klauzuli o zakazie konkurencji. Choć nie ma o niej mowy w Kodeksie cywilnym, przesłanki o jej dołączeniu, zgodnie z zasadą swobody umów, poruszył ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...