PracaOferty pracy Kazuń NowyChemik Analityk w Dziale Kontroli Jakości

Kto szuka:

Celon Pharma S.A.

Stanowisko:

Chemik Analityk w Dziale Kontroli Jakości

Lokalizacja:

Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie badań fizykochemicznych jakościowych oraz ilościowych materiałów wyjściowych oraz produktów;
  • Przygotowywanie prób do analiz jakościowych i ilościowych;
  • Wykonywanie kontroli AQL;
  • Przygotowanie roztworów roboczych;
  • Utrzymywanie porządku pomieszczeń oraz urządzeń laboratoryjnych;
  • Przeprowadzanie segregacji odpadów z badań i przekazywanie ich do utylizacji;
  • Uczestniczenie w weryfikacjach oraz walidacjach metod analitycznych;
  • Opracowywanie nowych oraz aktualizacja istniejących procedur i instrukcji w zakresie działalności laboratorium.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w laboratorium fizykochemicznym (mile widziane w branży farmaceutycznej);
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Preferowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średnio zaawansowanym;
  • Pracowitość, staranność, dokładność, samodzielność, skrupulatność;
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • „Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Miejsce pracy Kazuń Nowy;
  • Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS, bezpłatny transport Warszawa-Łomianki-Kazuń.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Technik Utrzymania Obiektu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Lekarz Protetyk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Celon Pharma S.A.

branże: Badania i rozwój

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...