PracaOferty pracy Polska › Change Manager (Specjalista/stka ds. Zarządzania Zmianą)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Change Manager (Specjalista/stka ds. Zarządzania Zmianą)

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1184650

Hays IT Contracting is a collaboration based on B2B principles. Our company adapts IT specialists to the most interesting technological projects on the market. Join the circle of 500 satisfied contractors and work for Hay’s clients!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

  • Change Manager (Specjalista/stka ds. Zarządzania Zmianą)

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Model pracy: 100% zdalnie
  • Branża: farmaceutyczna
  • Współpraca: długoterminowa
  • Rodzaj umowy: B2B przez Hays Poland
  • Stawka: do 135 PLN/h netto + VAT
  • Angielski: C1 - bardzo dobry w mowie oraz piśmie
  • Data rozpoczęcia: ASAP, maksymalnie w ciągu 1 miesiąca
  • Godziny pracy: standardowe godziny biznesowe

Wymagania na stanowisko Change Manager (Specjalista/stka ds. Zarządzania Zmianą):
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w projektach związanych z projektowaniem i wdrażaniem programów zarządzania zmianą organizacyjną, wykorzystując zasady, metodyki i narzędzia zarządzania zmianą.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do angażowania i wpływania na interesariuszy na wszystkich poziomach.
  • Wykazana zdolność do nawiązywania współpracy i budowania relacji w środowisku wielokulturowym.
  • Samodzielność, efektywność zarówno w pracy zespołowej, jak i jako osoba pracująca indywidualnie, zdolność do wykonywania wielu zadań niezależnie lub przy minimalnym nadzorze.
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub technologicznej będzie dodatkowym atutem.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/lna za:
  • Zaangażowanie w kluczowy projekt związany z zarządzaniem dostępem i tożsamością.
  • Zarządzanie taktycznym aspektem projektu.
  • Wdrażanie strategii zmian zgodnie z planem wewnętrznych zasobów.
  • Tworzenie dokumentów z zakresu zarządzania zmianą w projekcie, takich jak kampanie, prezentacje itp.
  • Utrzymywanie sieci agentów zmiany.
  • Priorytet zostanie poświęcony działaniom związanym z zarządzaniem zmianą, ale można również rozważyć pomoc w innych zadaniach komunikacyjnych projektu.

Co oferujemy w zamian?
  • Długoterminową współpracę z klientem realizującym projekty dla renomowanych graczy w sektorze farmaceutycznym.
  • Szybki proces rekrutacji (1 lub 2 spotkania online).
  • Standardowe korzyści – preferencyjne ceny pakietów LuxMed i Multisport.
  • Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Hays, będziesz mieć również możliwość pracy dla wielu innych wiodących klientów Hays w przyszłości.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?
  • Twój CV zostanie zweryfikowane przez rekrutera Hays.
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa na temat projektu i Twojego doświadczenia.
  • Rozmowa techniczna z klientem – spotkanie online.
  • Oferta.
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-28

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: HAYS

branże: Badania i rozwój