PracaOferty pracy WarszawaAsystentka / Asystent Działu Sprzedaży

Kto szuka:

Lava Group S.C

Stanowisko:

Asystentka / Asystent Działu Sprzedaży

Lokalizacja:

Warszawa, Ursynów, obok stacji METRO STOKŁOSY

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie wizualizacji z logo klienta
  • budowanie baz i ich weryfikacja
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • status studenta
  • chęci do rozwoju
  • sprawnej obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • gwarancja pracy w stabilnej firmie
  • umowa o pracę
  • standardowe godziny pracy 8:00-16:00
  • od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześnie
  • premie kwartalne
  • program rabatowy na nasze produkty dla pracowników
  • wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • możliwości rozwoju i awansu
  • wygodna lokalizacja biura – obok stacji METRO STOKŁOSY

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Lava Group S.C

branże: Sprzedaż

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.