PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka działu handlowego

Kto szuka:

Vinderen Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka działu handlowego

Lokalizacja:

Warszawa, Włochy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Wprowadzanie zamówień do systemu sprzedażowego;
  • Weryfikacja danych klienta i warunków handlowych;
  • Potwierdzanie dostępności towarów;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami.
  • Realizacja i monitorowanie zamówień.
  • Fakturowanie realizowanych zamówień.
  • Wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych.
  • Rozliczanie zwrotów, reklamacji, utylizacji.
  • Rozliczanie firm z wykonanych planów sprzedażowych oraz terminowości płatności.
  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji oraz ścisła współpraca z klientami.
  • Ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz innymi działami w firmie.
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność .
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów.
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE, szczególnie Excel.
  • znajomość programu Comarch ERP XL mile widziana.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).
  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole.
  • Pro biznesową i przyjazną kulturę organizacyjną.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.
  • Brak dress codu.
  • System wdrożenia pod skrzydłami osób z dużym doświadczeniem zawodowym,
  • Pracę, która jest pełna wyzwań.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Vinderen Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa