eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Radca Prawny

Kto szuka:

POLPHARMA S.A.

Stanowisko:

Radca Prawny

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów handlowych;
  • Bieżące doradztwo dla biznesu, w szczególności w negocjacjach oraz kontaktach z kontrahentami, w tym w relacjach międzynarodowych;
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych;
  • opiniowanie reklam w social mediach, Internecie
  • Stosowanie i opracowywanie regulacji wewnętrznych Grupy;
  • Kontrolowanie zgodności prowadzonych przez firmę działań z wewnętrznymi procedurami firmy i prawem farmaceutycznym
  • Udział w projektach wdrażania nowych procedur i rozwiązań z zakresu compliance
  • Reprezentacja spółek z Grupy w zakresie kontaktów z urzędami, sądami oraz organami władzy publicznej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Ukończone studia prawnicze;
  • Status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego lub tytuł radcy prawnego lub adwokata;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe, w tym doświadczenie w zakresie stosowania prawa farmaceutycznego lub pracy w branży farmaceutycznej;
  • Znajomość branży farmaceutycznej, FMCG lub spożywczej regulowanej
  • Płynny angielski w mowie i piśmie, w tym Legal English;
  • Bardzo dobra znajomość prawa farmaceutycznego, cywilnego, gospodarczego, w tym handlowego, administracyjnego, prawa międzynarodowego prywatnego, prawa konkurencji;
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w grupie;
  • Skrupulatność, zaangażowanie i inicjatywa w zgłębianiu zagadnień prawnych;
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office, w tym Word, Excel, PowerPoint.
Mile widziane:
  • Znajomość języka rosyjskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kucharz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator Centralnej Sterowni

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: POLPHARMA S.A.

branże: Prawo