PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka Biura Zarządu

Kto szuka:

Staff Partners

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Biura Zarządu

Numer referencyjny:

AZ/rek/06/2024

Lokalizacja:

Warszawa, Śródmieście

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie CEO i prawnika w codziennych obowiązkach,
  • Udział i koordynacja projektów pod nadzorem CEO i prawnika,
  • Tworzenie prezentacji zgodnie z wytycznymi,
  • Przygotowywanie informacji rynkowych (zbieranie danych w Internecie i wizyty na miejscu)
  • Tłumaczenie listów, dokumentów, przygotowywanie streszczeń i raportów,
  • Edycja dokumentów, konwersja do formatu Word,
  • Zadania związane z zarządzaniem biurem (umowy z dostawcami usług),
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych,
  • Zamawianie materiałów biurowych, zamawianie kurierów, wysyłanie listów,
  • Prowadzenie ewidencji faktur kosztowych i sprzedażowych, przygotowywanie zestawień płatności,
  • Inne zadania zlecone przez CEO i prawnika.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (język francuski będzie dodatkowym atutem) - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel),
  • Dobre umiejętności organizacyjne,
  • Doświadczenie w branży nieruchomości lub budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra motywacja i nastawienie na wyniki.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub współpracę B2B
  • Wynagrodzenie 3.500-4.000 zł netto miesięcznie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin - 3 dni w tygodniu
  • Atrakcyjną lokalizację biura w Centrum Warszawy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

Uwaga: Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Staff Partners

branże: Administracja biurowa