eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaArchitekt – nadzory autorskie

Kto szuka:

BBGK Architekci Sp. z o.o.

Stanowisko:

Architekt – nadzory autorskie

Lokalizacja:

Warszawa, Al. 3 Maja 2

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Poszukujemy architekta/architektki do pełnienia nadzorów autorskich - Warszawa.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - kierunek Architektura,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku architekta minimum 5 lat,
  • Doświadczenie w nadzorach autorskich minimum 3 lata,
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego, polskich warunków technicznych oraz procedur administracyjnych,
  • Determinacja w działaniu, pewność siebie, asertywność,
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się programami: Revit, AutoCad
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Pracę przy ciekawych projektach architektonicznych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne
  • Pracę w biurze na Warszawskim Powiślu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Architekt REVIT Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik Sklepu Hubiz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: BBGK Architekci Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.