PracaOferty pracy Kartoszyno › Młodszy Specjalista / Specjalista ds. jakości

Kto szuka:

Voltrim Trade Sp. z o.o

Stanowisko:

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. jakości

Lokalizacja:

Kartoszyno

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Jakości będzie odpowiadała za:

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad jakością wszystkich etapów wchodzących w skład procesu produkcji,
  • prowadzenie badań oraz niezbędnej dokumentacji.
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym i wyposażeniem pomiarowym
  • udział w doskonaleniu procesów oraz systemu zarządzania jakością

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • doświadczenie w kontroli jakości produkcji
  • umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr, maszyna wytrzymałościowa itp.)
  • obsługa komputera i programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • znajomość podstaw metrologii
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • praca w systemie II zmianowym
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E1 SEP do1 kV
  • mile widziany certyfikat auditora wewnętrznego ISO 9001

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
  • system premiowy
  • szkolenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-19

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Voltrim Trade Sp. z o.o

branże: Produkcja / Przemysł