eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PolskaAnalityk Systemowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Analityk Systemowy

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1187317

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior System Analyst
  • Lokalizacja: Warszawa / Polska
  • Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
  • Współpraca: współpraca długofalowa
  • Stawka: 130-150 PLN/h netto + VAT
  • Start date: od września
  • Praca hybrydowa: (dla osób z poza Warszawy raz w miesiącu w biurze)

Zadania:
  • Budowa i rozwój usług integracyjnych
  • Realizacja funkcjonalności w oparciu o wymagania użytkownika
  • Udział we wdrażaniu i konfiguracji oprogramowania

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Minimum 4 lata w roli analityka systemowego
  • Doświadczenie pracy w sektorze bankowym
    Znajomość notacji UML i BPMN
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań
  • Doświadczenie w modelowaniu biznesowym z wykorzystaniem technik przypadków użycia oraz prototypowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint)
  • Znajomość narzędzi Sparx Enterprise Architect lub Bizagi BPM Modeler
  • Znajomość języka SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie komunikacyjnym w mowie i piśmie)
  • Profesjonalizm i samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w pracy z JIRA i Confluence

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-09-03

    do końca oferty: 20 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Bankowość / Leasing

    Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

    Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

    Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...