PracaOferty pracy Toruń › Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchu

Kto szuka:

AAS sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Realizowanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych
  • Montaż elementów instalacji elektrycznych, oświetlenia itp.
  • Dokonywanie przeglądów instalacji zasilających

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Doświadczenia i umiejętności w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Gotowości do pracy dwuzmianowej, oraz nadgodzin
  • Mile widziana - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenie socjalne
  • Paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe i ubezpieczenie dzieci
  • Szkolenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: AAS sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł