eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MarkiSpecjalista ds. Obsługi Klienta

Kto szuka:

Inter Europol S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Marki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

(miejsce pracy: Marki)
(praca na zastępstwo)

Główne zadania:
  • Przyjmowanie zamówień od klientów, kierowców oraz przedstawicieli handlowych (telefonicznie, mailowo),
  • Analiza zamówień po kątem minimum logistycznego oraz dostępności asortymentu,
  • Uzgadnianie terminów dostaw z Klientami,
  • Przygotowywanie do zamówień dokumentów sprzedaży oraz dokumentów pomocniczych ( faktury, dokumenty magazynowe),
  • Udzielanie klientom rad z zakresu oferty,
  • Współpraca z działami: Transportu, Magazynu, Cukierni.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze obsługą klienta,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach 06.00-14.00 oraz 1 tydzień w miesiącu 14.00-22.00,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Systematyczność i dokładność w działaniu,
  • Konsekwencja i rzetelność w realizacji wyznaczonych celów,
  • Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • Opiekę medyczną,
  • Współfinansowanie udziału w programie kart sportowych,
  • Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych,
  • Świadczenia z ZFŚS,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Parking dla pracowników,
  • Świeże pieczywo w czasie przerwy śniadaniowej,
  • Dostęp do automatów vendingowych z przekąskami i napojami,
  • Zniżki na zakup pieczywa w naszej piekarni,
  • Szansę na rozwój zawodowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Inter Europol S.A.

branże: Sprzedaż

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...