eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MarkiMechanik Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Marki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie ciągłości operacyjnej maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Regularne przeglądy, konserwacja oraz remonty maszyn.
  • Montaż/demontaż maszyn i instalacji.
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych w produkcji.
  • Analiza techniczna stanu urządzeń i infrastruktury.
  • Dokumentowanie wszelkich przeprowadzonych działań.
  • Optymalizacja kosztów działania urządzeń.
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.
  • Przygotowywanie prostych instrukcji obsługi.
  • Praca zmianowa (obecnie dwie zmiany, planowane wprowadzenie trzech).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Uprawnienia SEP G1 do 1kV, dodatkowo G2, G3 mile widziane.
  • Biegłość w obsłudze komputera (email, MS Office).
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności multitaskingowe i umiejętność pracy pod presją.
  • Precyzyjność i rzetelność w działaniu.
  • Gotowość do szybkiego reagowania w nagłych sytuacjach.
  • Znajomość CMS/SAP oraz Dyrektywy Maszynowej będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia do pracy na wysokościach oraz zwyżkach będą plusem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Support merytoryczny i pomoc w adaptacji.
  • Udział w projektach międzynarodowych.
  • Możliwości rozwoju w obszarze Ex/ATEX.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Praca w renomowanej i stabilnej firmie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Dział techniczny

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...