eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MarkiElektromechanik / wolne weekendy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik / wolne weekendy

Lokalizacja:

Marki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Obowiązki:

  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz działem produkcji
  • dbałość o ciągłość produkcji i pracę maszyn
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • udział w uruchomieniach nowych maszyn

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie (mechatronika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie serwisowe/ praca w dziale utrzymana ruchu
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-piątek)
  • znajomość i umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • aktualne badania sanitarne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • pracę w systemie zmianowym
  • benefity: paczki świąteczne, rabaty na produkty i usługi firmowe, Pracownicze Plany Kapitałowe, ubezpieczenie grupowe, szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...