eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RusociceZastępca Kierownika Sklepu

Kto szuka:

FHU ŁUKASIK

Stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu

Lokalizacja:

Rusocice

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zastępstwo za kierownika w jego nieobecności
  • Wspieranie realizacji strategii firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników
  • Składanie zamówień na towary
  • Nadzorowanie pracy zespołu
  • Dbanie o prezentację promocyjnych produktów
  • Pomoc w przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
  • Gotowość do uczestnictwa w szkoleniach
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętności w zakresie sprzedaży

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Stabilną pracę na umowę o pracę
  • Pełny etat
  • Program wdrożeniowy i szkolenia
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Pomoc finansową i rzeczową w sytuacjach kryzysowych
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego, także dla rodziny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: FHU ŁUKASIK

branże: Sprzedaż

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.