PracaOferty pracy KrakówSpecjalista w Zespole Personalnym i Szkoleń

Kto szuka:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Stanowisko:

Specjalista w Zespole Personalnym i Szkoleń

Lokalizacja:

Kraków, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • prowadzenie postępowań w zakresie organizacji szkoleń oraz nadzór nad ich realizacją,
  • koordynowanie spraw dotyczących praktyk, staży absolwenckich oraz dofinansowania nauki pracowników,
  • udział w procesie adaptacji nowo zatrudnionych pracowników,
  • przygotowywanie projektów ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników tj. akta osobowe, badania lekarskie, czas pracy, urlopy pracownicze itp,
  • przygotowywanie analiz i raportów,
  • obsługę systemu kadrowo-płacowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, administracja,
  • ma minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze posiadanego wykształcenia,
  • zna przepisy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • sprawnie obsługuje narzędzia pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • posiada wysoką kulturę osobistą,
  • jest dokładny, opanowany, samodzielny i potrafi działać pod presją czasu.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • doświadczenie w realizacji procesów personalnych w organizacji zatrudniającej min. 500 osób.

Firma oferuje:

JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

branże: HR

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym (z ang. work-life balance) w pracy prawnika jest szczególnie istotna ze względu na specyfikę tego zawodu, który często wiąże się z dużym obciążeniem fizycznym i umysłowym. W tym artykule ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...