PracaOferty pracy KrakówSpecjalista ds. Zamówień i Obsługi Klienta

Kto szuka:

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Zamówień i Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Kraków, ul. Nad Drwiną 4

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności programu Excel
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz zaangażowania
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-05

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Schwinn Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...