eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niepołomice › Specjalista ds. Eksportu

Kto szuka:

ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski

Stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu

Lokalizacja:

Niepołomice

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców i kanałów sprzedaży zagranicznej
  • nawiązywanie, utrzymywanie oraz rozwijanie relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi
  • sporządzanie ofert handlowych, negocjowanie umów oraz warunków handlowych
  • pomoc przy weryfikacji wymogów technicznych, logistycznych, administracyjnych dla produktów i dostaw na rynkach eksportowych
  • analiza i mapowanie exportowych rynków docelowych
  • przygotowywanie raportów, analiz, zestawień sprzedażowych
  • realizacja planu sprzedażowego
  • współpraca z Biurem Obsługi klienta w zakresie realizacji zamówień i obsługi klientów eksportowych
  • współpraca w zakresie marketingu i rozwoju produktu, zaangażowanie w przygotowanie materiałów produktowych na rynki eksportowe
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, budowanie marki na rynkach zagranicznych
  • udział w międzynarodowych targach i konferencjach branżowych
  • wyjazdy służbowe
  • uczestnictwo w zebraniach firmowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w sprzedaży zagranicznej, w tym w kształtowaniu polityki dystrybucji na rynkach międzynarodowych
  • znajomość technik sprzedaży B2B
  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych i prezentacji
  • znajomość regulacji celnych oraz procedur eksportowych
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe
  • zdolność nawiązywania i podtrzymywania długofalowych relacji
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • silna orientacja na wynik
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programu Symfonia

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • komfortowe warunki i narzędzia pracy
  • pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, platforma wellbeingowa
  • dofinansowanie do kursów i szkoleń
  • dobra kawa i praca w przyjaznej atmosferze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski

branże: Logistyka / Transport / Zakupy