eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Przedstawiciel Medyczny

Kto szuka:

Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Lokalizacja:

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Nawiązywanie współpracy z lekarzami i jednostkami medycznymi na terenie województwa śląskiego
  • Sprzedaż i promocja oferowanych usług
  • Utrzymywanie doskonałych relacji handlowych
  • Dbanie o realizację założonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie osiąganych rezultatów
  • Kreowanie dodatkowych możliwości sprzedażowych
  • Wykonywanie pracy w terenie oraz w biurze

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi oraz silna motywacja do osiągania sukcesów zawodowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej/farmaceutycznej)
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków SmartLunch, wsparcie prawne)
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierowca wywrotki CE Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Asystent Zarządu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż