PracaOferty pracyProjektant / projektantka konstrukcji prefabrykowanych

Kto szuka:

Waves Logistics Sp. z o.o.

Stanowisko:

Projektant / projektantka konstrukcji prefabrykowanych

Lokalizacja:

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • konstrukcji prefabrykowanych z użyciem specjalistycznego oprogramowanie dla prefabrykacji (IMPACT for AutoCAD oraz IMPACT for REVIT)
  • projektowanie elementów prefabrykowanych konstrukcji w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, inwentarskich
  • analiza statyczna i wytrzymałościowa; wymiarowanie konstrukcji prefabrykowanych z uwzględnieniem specyfiki technologii
  • przygotowywanie rysunków technicznych na potrzeby zakładów produkcji
  • przygotowywanie dokumentacji montażowej oraz planów montażu
  • praca w środowisku międzynarodowym – komunikacja w języku angielskim

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie inżynier budownictwa
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD
  • znajomość programu Revit będzie atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • wiedza z zakresu projektowanie konstrukcji prefabrykowanych; doświadczenie w tej dziedzinie będzie atutem
  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i terminowość

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • podnoszenie kwalifikacji i rozwój osobisty;
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy; praca w trybie hybrydowym
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego zespołu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operator produkcji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA HR Business Partner

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-11

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Waves Logistics Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...