PracaOferty pracy ZabierzówProdukcja fotografi wielkoformatowych (Modlniczka)

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Produkcja fotografi wielkoformatowych (Modlniczka)

Lokalizacja:

Zabierzów

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Wykonywać prace pomocnicze przy produkcji fotografii wielkoformatowych
  • Montować ramki
  • Pakować gotowe wyroby
  • Wysyłać paczki

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie na okres 04.11-21.12 z możliwością dłuższej współpracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Stawka 30,00 zł brutto/h
  • Grafik pn-pt 6-14 lub 7-15 do wyboru
  • Miejsce pracy: Modlniczka k/Krakowa
  • Dogodny dojazd z Bronowic liniami 210 i 278

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.