PracaOferty pracy Borek SzlacheckiPakowacz mebli - praca bez zmian nocnych (Skawina)

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Pakowacz mebli - praca bez zmian nocnych (Skawina)

Lokalizacja:

Borek Szlachecki

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Pakować elementy meblowe do paczek
  • Prowadzić kontrolę jakości produktów

Czego oczekujemy?
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku
  • Braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie w wysokości 4300 zł brutto/miesiąc
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14-22)
  • Miejsce pracy: Skawina

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-05

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...