eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Siepraw › operator wózka widłowego

Kto szuka:

HR Navigator

Stanowisko:

operator wózka widłowego

Lokalizacja:

Siepraw

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca jest wykonywana na magazynie spożywczym sieci supermarketów za pomocą wózka widłowego wysokiego składowania,
  • samodzielne kompletowanie zamówień zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na panelu umieszczonym na wózku widłowym,
  • inne prace magazynowe,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa,
  • praca w pomieszczeniach o kontrolowanej temperaturze od 2°C do 8°C.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania – warunek konieczny,
  • obsługa panelu z poleceniami w języku niemieckim,
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
  • zaświadczenie z krajowego rejestru karnego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego

Oferujemy

  • stawka 14,50 EUR brutto/h (ok. 1500-1700 euro netto)
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów)
  • praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy
  • dodatki za pracę w porze nocnej
  • wszystkie przepracowane godziny są wypłacane (brak zeinkonta!)
  • płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech
  • stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu z biura w Polsce
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • polska umowa o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • pomoc w załatwieniu zameldowania
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec
  • program Zarabianie przez Polecanie – otrzymasz dodatkowo 150 EURO brutto za każdą poleconą osobę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: HR Navigator

branże: Logistyka / Transport / Zakupy