eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ZatorOperator produkcji - 32 zł brutto/h

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Operator produkcji - 32 zł brutto/h

Lokalizacja:

Zator

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Wykonywać proste czynności na produkcji schodów
  • Obsługiwać maszyny do obróbki drewna

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Stawkę godzinową 32 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00 - 22:00)
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Odzież roboczą do pracy
  • Miejsce wykonywania pracy: Jankowice (koło Zatoru)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Inne / Pozostałe

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...