PracaOferty pracy BatowiceMonter układów elektronicznych - system 2 zmianowy (Cholerzyn)

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Monter układów elektronicznych - system 2 zmianowy (Cholerzyn)

Lokalizacja:

Batowice

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Montować podzespoły elektroniczne
  • Lutować podzespoły na płytkach
  • Drobne prace produkcyjne

Czego oczekujemy?
  • Dogodnego dojazdu do Cholerzyna
  • Wykształcenie technik elektronik - mile widziane
  • Umiejętności lutowania - mile widziane
  • Zdolności manualnych
  • Precyzyjności w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (po okresie 6 m-cy możliwe zatrudnienie bezpośrednio u Klienta)
  • Wynagrodzenie w wysokości 4300 zł brutto/miesiąc
  • Premie uznaniową od 3 miesiąca współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • Miejsce pracy: Cholerzyn

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.