PracaOferty pracy GorliceMłodszy Inżynier AKPiA - Elektryk Automatyk

Kto szuka:

Rockfin S.A.

Stanowisko:

Młodszy Inżynier AKPiA - Elektryk Automatyk

Lokalizacja:

Gorlice, ul. Chopina 54

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Praca pod okiem doświadczonych inżynierów
  • Projektowanie instalacji elektrycznych oraz automatyki maszyn do przemysłu energetycznego (tworzenie schematów elektrycznych, rysunków wykonawczych skrzynek i szaf elektrycznych, przygotowywanie wykazów elementów do zamówienia)
  • Opracowanie dokumentacji na potrzeby procesu kontroli jakości, uruchomienia i testów fabrycznych
  • Zapewnienie wsparcia technicznego podczas montażu i testów produkowanych urządzeń
  • Współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w realizację projektu
  • Projektowanie z wykorzystaniem oprogramowania Eplan, MS Office, AutoCAD 2D
  • Praca stacjonarna w zespole projektowym
  • Udział w ustaleniach technicznych z klientem, analiza założeń projektowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Elektrotechnika, Automatyka, Energetyka lub pokrewne
  • Chęć zdobywania doświadczenia, otwartość na naukę i nowe wyzwania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Mile widziane (ale nie jest konieczne, bo znamy się na tym i możemy Ciebie doszkolić):
  • Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP)
  • Umiejętność obsługi programu Eplan lub doświadczenie z innymi podobnymi programami
  • Znajomość norm i przepisów branżowych w tym ATEX, IECEx.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Rockfin S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.