PracaOferty pracy Monachium › Executive Assistant / Asystent Zarządu

Kto szuka:

Adecco Personalsdienstleistungen GmbH

Stanowisko:

Executive Assistant / Asystent Zarządu

Lokalizacja:

Monachium

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy: Asystenta Zarządu dla naszego klienta w Monachium

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pomagamy w załatwieniu formalności wymaganych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Organizujemy zakwaterowanie
  • Opieka koordynatora na miejscu
  • Praca 3 dni w biurze i 2 dni w Home Office

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2)
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel)
  • Gotowość do przeprowadzki do Niemiec

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Adecco Personalsdienstleistungen GmbH

branże: Administracja biurowa