PracaOferty pracy › Kierowca samochodu ciężarowego z obsługą żurawia przeładunkowego

Kto szuka:

WOLF System Sp. z o.o.

Kierowca samochodu ciężarowego z obsługą żurawia przeładunkowego

Lokalizacja:

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • kierowanie samochodem ciężarowym;
  • operowanie żurawiem przenośnym na placu budowy​ - załadunek i rozładunek towaru;
  • pomoc przy wykonywaniu robót szalunkowych, zbrojarskich i betoniarskich;
  • praca na wysokości przy budowie zbiorników i silosów żelbetowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze dźwigu samochodowego;
  • posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych UDT do obsługi np. żurawi HDS, przewoźnych, przenośnych, stacjonarnych;
  • prawo jazdy kat. C i E, świadectwo kwalifikacji zawodowej, karta kwalifikacji kierowcy;
  • dyspozycyjność - jest to praca w różnych częściach polski.
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku robotniczym: betoniarz, zbrojarz itp.;
  • i/lub na stanowisku brygadzistowskim.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stałe i pewne zatrudnienie;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wynagrodzenie godzinowe + zadaniowo-akordowe oraz premię uznaniową i motywacyjną;
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach, wczasy pod gruszą, premię świąteczną;
  • dodatek za rozłąkę - finansowanie noclegów pracowniczych;
  • transport na budowy w obszarze całej Polski (bus firmowy);
  • możliwość skorzystania z pożyczki z zakładowego funduszu socjalnego;
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia pracownicze;
  • profesjonalne narzędzia robocze i niezbędny ubiór firmowy;
  • coroczne spotkania wśród pracowników - imprezy integracyjne z rodzinami itp.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-15

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: WOLF System Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy