PracaOferty pracy Kraków › Kierowca samochodu ciężarowego kat. C

Kto szuka:

Nowak-Mosty sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C

Kraków, Myślenice, Brzesko, Skawina, Chubenice, Poronin, Nowy Sącz

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

·         realizacja prac transportowych, rozładunkowych i załadunkowych,

·         przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,

·         praca na wywrotce 3 lub 4 osie

·         transport  materiałów budowlanych

·         praca na terenie kraju

Oferujemy

·         atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,

·         współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,

·         przyjazną atmosferę w pracy,

·         umowę o pracę na pełny etat,

·         stabilne warunki zatrudnienia,

·         niezbędne narzędzia pracy,

·         pełne ubezpieczenie,

·         prywatną opiekę medyczną,

·         możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

·         szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         posiłki regeneracyjne

·         odzież roboczą i ochronną

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         prawo jazdy kat C

·         ważna karta kierowcy

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         dyspozycyjność, sumienność,

·         odpowiedzialność i zaangażowanie,

·         znajomość przepisów i zasad BHP

·         inne uprawnienia są dodatkowym atutem

·         bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Nowak-Mosty sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura