eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówKierowca / Magazynier

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Kierowca / Magazynier

Lokalizacja:

Kraków, ul.Zawiła

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Praca polega na przygotowaniu dostaw (mięso wędliny) i dostarczeniu ich do restauracji samochodami typu Fiat Ducato, Renault Master itp.
  • W jednym tygodniu praca w  godzinach 3:40 - 10:00 - więcej prac magazynowych, w drugim tygodniu  6:30 do 12-13 - więcej jazdy samochodem dostawczym
  • Co druga sobota pracująca (poniedziałek wolny)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Prawo Jazdy Kat B
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie (od 15 lat na rynku).
  • Stawka 27zł/h na rękę
  • Praca na jedną zmianę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?