eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Krzyszkowice › Inżynier budowy

Kto szuka:

Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier budowy

Lokalizacja:

Krzyszkowice, woj. małopolskie

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy w zakresie prowadzenia robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem,
  • Nadzorowanie terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • Monitorowanie terminów dostaw materiałów i sprzętu oraz ich kontrola pod względem zgodności z dokumentacją techniczną,
  • Wykonywanie przedmiarów, kart sprzedażowych oraz miesięcznych dokumentów rozliczeniowych,
  • Przygotowanie raportów z postępów prac,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej oraz korespondencji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziana umiejętność wykonywania harmonogramów w MS Project,
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań,
  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • Samodzielność,
  • Znajomość przepisów i zasad BHP,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Nowak-Mosty Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura