eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RzeszówMechanik Napraw Kompozytowych

Kto szuka:

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik Napraw Kompozytowych

Numer referencyjny:

TWWR/07/2024

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki na stanowisku:
  • Wykonywanie napraw strukturalnych części lotniczych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Wykonywanie napraw kompozytowych wg standardów lotniczych: weryfikacja uszkodzenia, usunięcie uszkodzonych fragmentów struktury, przygotowanie powierzchni naprawczej, przygotowanie materiałów naprawczych, utwardzanie kompozytu, weryfikacja wykonanego procesu
  • Realizacja podstawowych pomiarów na naprawianych częściach lotniczych
  • Realizacja zadań zgodnie z zamówieniami i rejestracja zadań w systemie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane lotnicze)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość technik napraw kompozytowych stosowanych w lotnictwie
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pneumatycznymi: szlifierka, wiertarka itp.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, średnicówka, mikromierz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Znajomość materiałów i technik napraw kompozytowych stosowanych w lotnictwie
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-10

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...