PracaOferty pracy MalborkHYDRAULIK/POMOC HYDRAULIKA DO PRZYUCZENIA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

HYDRAULIK/POMOC HYDRAULIKA DO PRZYUCZENIA

Lokalizacja:

Malbork

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0758

Obowiązki:

Montaż instalacji wod-kan, CO i gaz.

Wymagania:Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Osoba chętna do pracy, istnieje możliwość przyuczenia

Miejsce pracy: Jana Karola Chodkiewicza 34, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Nie dotyczy

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.