eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyGliwicetechnik › Gi Group Poland S.A.

Znajdź oferty pracy

10 181 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

stanowisko: technik
pracodawca: Gi Group Poland S.A.
miasto: Gliwice

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Technik jakości (metrolog)

    2024-06-06 Gi Group Poland S.A. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Gliwice
    oferta w kategorii: Kontrola jakości

    Zadania: Kontrola jakości dostaw Przeprowadzanie pomiarów komponentów przy wykorzystaniu maszyny pomiarowej, suwmiarki i mikrometrów Przygotowywanie raportów pomiarowych, PPAP Nadzorowanie kalibracji urządzeń pomiarowych Wymagania:  ...

  • Technik malowania przemysłowego

    2024-06-04 Gi Group Poland S.A. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    oferta w kategorii: Produkcja / Przemysł

    Zadania: wykonywanie przeglądów urządzeń do obsługi linii malowania kataforetycznego wykonywanie prac konserwacyjnych oraz obsługa urządzeń w malarni oraz oczyszczalni, wykonywanie analiz kąpieli procesowych współpraca z działem utrzymania...

  • Młodszy technik utrzymania ruchu

    oferta w kategorii: Dział techniczny

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy technik utrzymania ruchu Jeżeli interesuje Cię tematyka mechaniki maszyn lub elektryki oraz lubisz majsterkować to śmiało zaaplikuj! Dla osób bez doświadczenia oferujemy przyuczenie oraz wyrobienie ...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

Stanowisko