PracaOferty pracyBiałystok › brygadzista w wytwórni konstrukcji stalowych, kierownik

Znajdź oferty pracy

10 768 ofert w bazie

Znaleziono 4 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

słowa kluczowe: brygadzista w wytwórni konstrukcji stalowych kierownik
miasto: Białystok

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • KIEROWNIK BUDOWY

    2024-06-21 Centralna Baza Ofert Pracy Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Białystok
    oferta w kategorii: Zarządzanie

    Numer oferty: StPr/24/1702 Obowiązki: budowa tężni solankowej z elementów drewnianych i terenów wokół tężni na terenie Białegostoku Wymagania:Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budo...

  • Kierownik Zespołu Sprzedaży

    2024-06-29 Unum Życie TUiR S.A. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    oferta w kategorii: Sprzedaż

    Zadania: rekrutacja do zespołu sprzedażowego; rozwój i szkolenie zespołu; realizacja celów biznesowych; motywowanie, kreowanie dobrej atmosfery pracy.

  • KIEROWNIK PRODUKCJI

    2024-07-02 Centralna Baza Ofert Pracy Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Numer oferty: StPr/24/1774 Obowiązki: Nadzór nad pracownikami kuchni, planowanie i organizacja przebiegu procesu produkcyjnego w kuchni żywienia zbiorowego Nadzór nad wydawaniem posiłków na oddziały szpitalne i do dystrybucji Nadzór nad przyj...

  • Apteka w Białymstoku zatrudni Kierownika apteki

    2024-05-30 Praca.farmacja.pl Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    oferta w kategorii: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

    Poszukujemy kierownika z co najmniej 5 letnim stażem pracy do apteki. Oferujemy Państwu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, jak również atrakcyjne wynagrodzenie połączone z możliwością rozwoju. Kandydatów zainteresowanych powyższ...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża