PracaOferty pracy Warszawa › Głowna Księgowa / Główny Księgowy

Kto szuka:

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków

Stanowisko:

Głowna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Umowa o pracę 2/5 etatu (16 godzin tygodniowo)

Zakres obowiązków
  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych Stowarzyszenia,
  • sporządzanie i podpisywanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, PCC i plików JPK,
  • sporządzanie list płac, ewidencji pracowniczej oraz miesięcznych deklaracji ZUS,
  • analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych,
  • prowadzenie odrębnej ewidencji dla projektów dofinansowanych ze środków publicznych, w tym unijnych,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych,
  • weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,
  • przygotowywanie sprawozdań statycznych,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • wsparcie merytoryczne.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • wiedza z zakresu rachunkowości i podatków oraz doświadczenie w prowadzeniu stowarzyszeń,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej/go Księgowej/go / Starszej/go Księgowej/go,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/rachunkowość itp.),
  • doświadczenie w pracy z NGO mile widziane,
  • mile widziana znajomość programu RAKS,
  • bieżące śledzenie zmian w przepisach,
  • otwartość na wyzwania.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • pracę w niedużej firmie (~ 4 osób),
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),
  • wynagrodzenie uzależnione od formy współpracy,
  • elastyczny czas pracy - pracujemy od poniedziałku do piątku,
  • przyjazny proces wdrożenia i przejęcia od dotychczasowej Księgowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Księgowa / Księgowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Głowna/y Księgowa/y

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków

branże: Księgowość / Audyt